Kategória - Predstavujeme

Whirlpool – spoločnosť s vyše 100 ročnou históriou, ktorá mení budúcnosť
Už ste niekedy počuli o tom, že v spoločnosť Whirlpool získala zmluvu na navrhnutie a vybudovanie prvej americkej experimentálnej vesmírnej kuchyne? Nie? Tak čítajte ďalej.
Bridlica.eu: Jediný slovenský e-shop s hand-made bridlicovými výrobkami
Stolovanie a servírovanie na bridlici je vo svete veľmi populárne. E-shop bridlica.eu ako jediný na Slovensku predáva svoje ručne vyrobené produkty z bridlice.
SONY – neobmedzená vášeň pre technológiu
Vedeli ste, že Sony vlastní práva na diela napr. The Beatles, Michaela Jacksona, Lady Gaga, Eda Sheerana, či iných? Toto aj mnoho ďalšieho sa dozviete v našom článku.
Philips – viac ako 125 ročná tradícia v oblasti inovácií
Vedeli ste, že značka Philips bola založená už v roku 1891? Toto a oveľa viac sa dozviete v našom článku. Presvedčte sa sami.
Vejare.sk – Viac ako len štýlové doplnky
Vejár nemusí plniť len úlohu ventilátora, ale môže poslúžiť i ako štýlový doplnok či dekorácia. Pripravili sme pre vás pár inšpirácií, z ktorých si určite vyberiete.
Chefshop.sk – Všetko, čo potrebujete na vykúzlenie dobrého jedla
Chcete variť zdravo a chutne? Prezradíme vám, kde zoženiete tie najkvalitnejšie suroviny na tie najlepšie jedlá. Plus tipy na skvelých pomocníkov do kuchyne.
Zamio.sk – Chcete žiť zdravo? Stavte na BIO!
Vyznávate zdravý životný štýl? V tom prípade by vo vašom jedálničku nemali chýbať zdravé a chutné potraviny tej najlepšej BIO kvality. Pozrite sa, kde ich zoženiete.
Predstavujeme
Ohodnoťte túto stránku.