​​Kto stojí za projektom

Podľa nás je odborník na všetko, odborník na nič. Preto sa pri recenzovaní snažíme každú oblasť produktov zveriť človeku, ktorý s ňou má skúsenosti a naozaj vie, o čom píše. Nie sme eshop, ktorý sa vám snaží predať niečo, čo v skutočnosti nestojí za to. Na našej stránke preto nájdete len produkty, ktoré by sme si kúpili aj my sami.

foto redaktora

Peter Chodelka

 • zakladateľ projektu

Peter je známy online podnikateľ, ktorý sa internetovému biznisu venuje už od roku 2012. Je mentor a investor celého projektu. Má na starosti financovanie a určovanie stratégii.

foto redaktora

Juraj Kuracina

 • spoluzakladateľ projektu

Juraj sa online biznisu venuje už niekoľko rokov. Má na starostí management celého projektu (komunikácia s eshopmi, redaktormi, reklamu...), venuje sa tiež marketingu a recenzovaniu. Veľmi rád skúša rôzne spotrebiče a veci z čínskych eshopov.

foto redaktora

Michaela Struhárová

 • redaktorka

Michaela je cestovateľka a obsahová marketérka na voľnej nohe. Pre svoj aktívny životný štýl potrebuje mať neustále dobité baterky, preto sa najviac venuje recenziám výživových doplnkov. Recenziami spotrebičov pomáha nielen ženám vybrať si šikovných pomocníkov do domácnosti a ušetriť čas strávený varením a upratovaním.

foto redaktora

Lenka Riganová

 • redaktorka

Lenka je hrdou absolventkou mediálnych štúdií na Prešovskej univerzite v Prešove. Má rada knihy, prechádzky za akéhokoľvek počasia, no zo všetkého najradšej má písanie. Rada skúša nové veci a o svoje pocity a postrehy sa delí s ostatnými. V redakcii má na starosti testovanie spotrebičov.

foto redaktora

Karina Daráková

 • redaktorka

Karina je študentkou žurnalistiky, ktorá sa rada hrabe medzi dekoratívnou a telovou kozmetikou. Aj preto vám rada pomôže s výberom tej najlepšej kozmetiky, ktorá vám bude vyhovovať. V redakcii má na starosti výživové doplnky a všetko, čo sa týka zdravia, krásy a módy.

... a ďalší ​externí redaktori.


signal

Ako zostavujeme hodnotenie

Zostavovaním rebríčkov v jednotlivých kategóriach strávime hodiny práce. Tie hodiny, ktoré by ste prieskumom trhu pred kúpou strávili vy. Teraz však už nemusíte, všetko sme pre vás pripravili na jednom mieste.

Hodnotenia jednotlivých produktov zostavujeme na základe osobných skúsenosti a na základe testovania a hodnotení renovovaných organizácií a užívateľov po celom svete.

Pri zostavovaní hodnotení vyhodnocujeme aj predajnosť vo všetkých najväčších eshopoch na Slovensku. Pri zostavovaní hodnotení však nie sme ovplyvnení žiadnym výrobcom, eshopom alebo distribútorom.

Financovanie projektu - Affiliate Disclaimer

Aby sme mohli prinášať kvalitný obsah všetkým užívateľom zadarmo, je potrebné zaistiť financovanie celého webu. Financovanie je aktuálne zabezpečené spoluprácou s overenými eshopmi na Slovensku.

Ak si v eshope, ktorý vám odporúčame, zakúpite daný produkt, získame z tohto predaju malú províziu. Vás, ako zákazníka sa táto provízia nijako nedotýka a cena produktu vám nebude v žiadnom prípade navýšená.

Vďaka týmto províziám môžeme užívateľom aj naďalej prinášať kvalitný obsah, ktorý neustále zlepšuje.

Ďakujeme za vašu podporu.

GDPR - Zásady spracúvania osobných údajov

​Ochranu osobných údajov berieme vážne. Je pre nás dôležité, aby vaše osobné údaje boli v bezpečí. Všetky osobné údaje, ktoré sú získavané počas vašej návštevy na našich stránkach sú od 25.05.2018 spracovávané v súlade s pravidlami GDPR. Viac sa dozviete na tejto stránke.