Vyberáme a hodnotíme najlepšie produkty na trhu

search
th

viac ako 25 kategórií 

list-ol

prehľadné hodnotenia a tabuľky 

shopping-bag

viac ako 150 hodnotených produktov 

recenzie produktov

Náš blog


Ako sa správne starať o vlasy?
Viete ako často je dobré si umývať vlasy? Ako ich správne česať? Koľko by ste vlasy mali fénovať? Toto všetko a ešte oveľa viac sa dozviete v našom článku.
Ako sa nedať oklamať pri nakupovaní v eshope
Prečítajte si ako zistíte, či je eshop spoľahlivý, aké máte práva, ako vrátiť tovar, ale aj to, ako sa brániť pred podvodníkmi.
8 užitočných tipov na sušenie bielizne v sušičke
Viete ako správne sušiť bielizeň? Pripravili sme si pre vás niekoľko užitočných rád, ktoré vám pomôžu dosahovať pri sušení tie najlepšie výsledky.
Ako si vybrať kávovar? Urobte si náš test
Milujete kávu a chceli by ste si kúpiť kávovar? Viete, ktorý je pre vás ten najvhodnejší? Pákový, plnoautomatický alebo kapsulový? Zistite to v našom teste.

O stránke recenzieproduktov.sk

Sme tím odborníkov, ktorí sa venujú recenzovaniu produktov. Nie sme eshop, ktorý sa vám snaží predať niečo, čo v skutočnosti nestojí za to. Na našej stránke nájdete len produkty, ktoré by sme si kúpili aj my sami.

Hodnotenia jednotlivých produktov zostavujeme na základe osobných skúsenosti a na základe testovania a hodnotenia renovovaných organizácií.

Zostavovaním rebríčkov v jednotlivých kategóriach strávime hodiny práce. Tie hodiny, ktoré by ste prieskumom trhu pred kúpou strávili vy. Teraz však už nemusíte, všetko sme pre vás pripravili na jednom mieste.

Povedali o nás

quote-left

Keď sme dostavali dom, potrebovali sme ho čo najrýchlejšie zariadiť a vybaviť všetkými spotrebičmi. Hodnotenia na tejto stránke mi veľmi pomohli a so všetkými spotrebičmi, ktoré sme si vybrali sme maximálne spokojní. K tomu sme ešte dostali v eshope zľavu, pretože sme všetky spotrebiče nakúpili na jednom mieste. Stránku budem určite odporúčať ďalej a vždy sem rád zavítam pred ďalším nákupom niečoho do domácnosti.

Peter, Bratislava

Zháňala som pre svoju maminu umývačku riadu, ktorá sa bude ľahko ovládať, je kvalitná a za rozumnú cenu. Hodnotenie na stránke recenzieproduktov.sk mi veľmi uľahčilo výber a vďaka ich odporúčaniu som aj ušetrila, keďže som umývačku kúpila v eshope, kde bola cena najnižšia. Ďakujem!

Monika, Nitra


Odporúčané eshopy


tpd.sk
andreashop.sk
okay.sk
hej.sk
alza.sk logo

Recenzie a hodnotenia uvedené na stránkach recenzieproduktov.sk vychádzajú zo spotrebiteľských testov renomovaných organizácií a samotného testovania redakcie. Nenesieme žiadnu zodpovednosť za kvalitu výrobkov, ani za odporúčania týkajúce sa ich kúpy.