​Kategória - ​​Ako na to

Glukomer je nevyhnutná súčasť života každého diabetika
Povinnou výbavou po diagnostikovaní cukrovky je glukomer, vďaka ktorému si diabetik monitoruje každodennú hladinu cukru v krvi. Ako rozpoznať kvalitný glukomer?
Ako sa správne starať o slúchadlá?
Ukážeme vám, ako môžete jednoducho a rýchlo vyčistiť slúchádla bez toho, aby došlo k akémukoľvek poškodeniu alebo strate kvality zvuku.
Energetický štítok je často dôležitejší než cena spotrebiča. Naučte sa ho čítať
Každý elektrospotrebič musí byť na mieste jeho predaja zreteľne označený energetickým štítkom. Ako informácie na energetických štítkoch čítať?
Ukážeme vám, ako sa správne starať o vysávač
Vysávač potrebuje údržbu na to, aby bol výkonný a slúžil čo najdlhšie. Správna starostlivosť vám môže ušetriť veľa času a námahy pri upratovaní.
Hladké nohy dlhší čas: Aké máte možnosti odstránenia chĺpkov?
Chybičky krásy v podobe nežiadúceho ochlpenia vedia poriadne pokaziť dojem v letných šatách alebo na pláži. Odstránenie chĺpkov je možné niekoľkými spôsobmi.
Zadržiavanie vody v tele spôsobuje poriadne komplikácie
Opuchy nôh, rúk, nafúknuté brucho, opuchnutá tvár, priberanie na váhe či nadmerné potenie. Zadržiavanie vody v tele je nepríjemný, ale riešiteľný problém.
Tabletky na chudnutie: Vyťažte z užívania maximum
Tabletky na chudnutie sú doplnok stravy, nie jej náhrada. Využívajú liečivú silu prírody a spolu s úpravou životosprávy dokážu priniesť zaujímavé výsledky.
Krásny úsmev? Ako sa správne starať o zuby
Kedy treba ísť k zubárovi či dentálnemu hygienikovi? Ako si vybrať tú správnu zubnú kefku? Dozviete sa v našom článku.
Ako sa starať o pleť v puberte
Čakáte bábätko a kupujete si výbavičku? Prečítajte si aké výhody prinesie do vášho rodičovského života elektronická opatrovateľka a monitor dychu.
Ako z kuchyne vytvoriť funkčné miesto?
Zariaďujete si kuchyňu a neviete ako na to? V našom článku vám poradíme na čo si dať pozor, kde správne umiestniť sporák, či aké spotrebiče budete potrebovať. Presvedčte sa sami.
Holenie nôh nemusí byť katastrofa: takto to zvládnete jedoduchšie
Asi pre každú ženu nie je holenie nôh vôbec príjemné. V tomto článku vám prezradíme ako na to, bezbolestne a s čo najdlhším účinkom. Presvedčte sa sami.
Ako sa správne starať o vlasy?
Viete ako často je dobré si umývať vlasy? Ako ich správne česať? Koľko by ste vlasy mali fénovať? Toto všetko a ešte oveľa viac sa dozviete v našom článku.
Ako správne merať krvný tlak
Meriate si krvný tlak doma? Poradíme vám, čo treba dodržiavať, aby ste dostali čo najpresnejšie hodnoty.
Príliš vysoká a príliš nízka vlhkosť v byte. Čo s tým?
Máte v byte stále suchý vzduch? Alebo naopak vlhko spôsobujúce plesňové mapy na stenách? Poradíme vám, ako sa s tým vysporiadať.
Ako sa správne starať o chladničku
Viete kam najlepšie umiestniť chladničku? Ako ju správne vyčistiť? Viete, že na zápach z chladničky pomáha obyčajná káva? Prečítajte si naše tipy.
Ako pripraviť lahodné smoothie
Ktoré smoothie vás postaví na nohy a naopak, ktoré vám pomôže zaspať? Prečítajte si naše tipy.
Ako na to
Ohodnoťte túto stránku.